CeBIT 2013 - Oferta dla przedsiębiorców

Ministerstwo Gospodarki opublikowało na stronie poświęconej targom CeBIT 2013: http://cebit.mg.gov.pl specjalną ofertę skierowaną do polskich przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w przyszłorocznych targach CeBIT 2013.

CeBIT to najważniejsze na świecie wydarzenie z zakresu teleinformatyki i gospodarki cyfrowej oraz efektywna platforma nawiązywania kontaktów biznesowych. W przyszłym roku Targi obejmą cztery duże platformy tematyczne skierowane do różnych grup odbiorców: w ramach CeBIT pro, gov, lab i life zaprezentowane zostaną innowacje z zakresu technologii informatycznych, telekomunikacji, elektroniki użytkowej i nowych mediów. Dodatkowo na towarzyszącym wystawie kongresie CeBIT Global Conferences w ramach wykładów i forów można będzie zdobyć wiedzę o najważniejszych rynkach i światowych osiągnięciach z zakresu ICT. Na kraj partnerski targów CeBIT 2013 wybrana została Polska.

Szczegółowe informacje dot. oferty skierowanej do polskich przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w targach CeBIT2013 jako wystawcy, znajdują się w załącznikach zamieszczonych na stronie http://www.mg.gov.pl/node/16926.

Osoba do kontaktu: Joanna Gumkowska Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. tel. 61 869 28 99 email: joanna.gumkowska@mtp.pl

 

Czytaj więcej http://www.spinno.pl/aktualnosci-sektor-msp/576-cebit-2013-oferta-dla-przedsiebiorcow