Spotkanie informacyjne w zakresie współpracy międzynarodowej

Spotkanie informacyjne w zakresie współpracy międzynarodowej

Centrum Kompetencji Współpracy Międzynarodowej UJK w Kielcach zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu INFO-DAY's, które odbędzie się w dn. 14 marca 2013 r. w godz. 13.15 – 15.00 w Budynku Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego przy ul. Krakowskiej 11 w Kielcach – budynek „CEART", Aula główna pt.: „Interaktywne spotkanie z ekspertem – co nowego dla innowacyjnej współpracy międzynarodowej"

Spotkanie adresowane jest do środowiska akademickiego oraz przedsiębiorców i instytucji otoczenia biznesu z województwa świętokrzyskiego, które zainteresowane są internacjonalizacją swoich działań w kontekście zawiązywania współpracy międzynarodowej.

PRELEGENT: Łukasz Wolosz

Deutscher Akademischer Austauschdienst Außenstelle Warschau,

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej

Przedstawicielstwo w Warszawie

TEMATYKA SPOTKANIA:

13:15 – 14:30 „Programy współpracy w zakresie badań naukowych, innowacji i stypendiów – struktura oferty i możliwości finansowania"

14.30 – 15.00 Dyskusja – sesja pytań do eksperta

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie zorganizowane w ramach realizacji projektu partnerskiego „Kręgi Innowacji – Rozwój zintegrowanych narzędzi wspierania innowacyjności województwa w obszarach o dużym potencjale wzrostu" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Data dodania: wtorek, 12 marca 2013 cofnij

 

Czytaj więcej http://www.spinno.pl/strona-glowna/1-aktualnosci/670-spotkanie-informacyjne-w-zakresie-wspolpracy-miedzynarodowej