Ostatnie wolne miejsca dla małych studentów i ich rodziców

Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. Prof Edwarda Lipińskiego zaprasza na kolejną edycję zajęć w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego dla uczniów 5 i 6 klas oraz ich rodziców.

W bardzo przystępny sposób na wykładach i zajęciach warsztatowych dzieciaki dowiedzą się m.in. czym jest marketing internetowy, strategia rynkowa czy jak być przedsiębiorczym. Rodzice w tym samym czasie zgłębią m.in. aspekty psychologiczne podejmowania decyzji konsumenckich przez dzieci oraz nauczą się jak ćwiczyć z dziećmi pamięć i koncentrację.

Szczegóły na stronie www.uniwersytet-dzieciecy.pl/program.

Równolegle prowadzone są zajęcia dla gimnazjalistów w ramach Akademii Młodego Ekonomisty. Zajęcia dotyczą przedsiębiorczości, współpracy z zagranicą, polityki cenowej, komunikacji i trendów w e-biznesie. Rodzice także mają zajęcia z zakresu wychowania i psychologii m.in. np. o pokoleniu Google czyli wpływie nowoczesnych mediów na rozwój dziecka. Szczegóły na stronie www.gimversity.pl/program/index/id/1/edycja/1/uczelnia/5

Dla najlepszych studentów przewidziane są nagrody. Projekty realizowane są w ramach współpracy z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Czytaj więcej http://www.spinno.pl/edukacja/strefa-ucznia/575-ostatnie-wolne-miejsca-dla-malych-studentow-i-ich-rodzicow