ZAPROSZENIE DO WSPÓŁTWORZENIA „STRATEGII ROZWOJU INNOWACJI W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM DO ROKU 2020”

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁTWORZENIA „STRATEGII ROZWOJU INNOWACJI W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM DO ROKU 2020"

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa do współtworzenia wizji rozwoju Województwa Świętokrzyskiego do 2020 r. w obszarach rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności. Wizja ta będzie zawarta w Regionalnej Strategii Innowacji do roku 2020 (RIS3), która obecnie jest opracowywana przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego.

Wasz głos jest niezwykle ważny, ponieważ to Wy jesteście adresatami zapisów Strategii. RIS3 nie tylko wskaże priorytety rozwoju innowacji w WŚ w czasie kolejnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej 2014-2020, ale także będzie miała wpływ na podział środków unijnych przeznaczonych na rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności w województwie.

Macie Państwo szansę podpowiedzieć władzom regionu, jak widzicie swoją przyszłość w Świętokrzyskiem, co jest dla Was ważne, i w jaki sposób chcecie urzeczywistnić Waszą wizję województwa.

Państwa odpowiedzi posłużą do określenia jaka część środków unijnych przyznanych regionowi powinna zostać przeznaczona na rozwój biznesu, nauki, innowacji w latach 2014-2020.

Państwa wskazówki, wraz z wynikami badań i analiz stanowić będę wkład do opracowania strategii RIS3.

W razie jakichkolwiek pytań, wszelkich informacji merytorycznych ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego udziela Pani Aleksandra Woźniak – Kierownik Biura Innowacji ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), Tel. (41) 342 16 25.

Ankieta Wielkość: 590.61 KB Pobrań: 33 raz(y)

Wypełnioną ankietę prosimy przesłać na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Z góry dziękuję za Państwa pomoc i współpracę.

 

cofnij

 

Czytaj więcej http://www.spinno.pl/strona-glowna/1-aktualnosci/879-zaproszenie-do-wspoltworzenia-strategii-rozwoju-innowacji-w-wojewodztwie-swietokrzyskim-do-roku-2020