« Powrót

Strefa B2B na targach MASZBUD

Strefa B2B na targach MASZBUD

W dniu 08.05.2018 r. kilkudziesięciu przedsiębiorców  z Polski i zagranicy wzięło udział w spotkaniach match-makingowych podczas XIX Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD, których organizatorem było Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Głównymi uczestnikami spotkań były firmy reprezentujące branże budowlane, transportowe, drogowe oraz firmy produkujące maszyny budowlane. Celem zrealizowanych spotkań pomiędzy firmami było stworzenie dogodnych warunków do spotkania potencjalnych partnerów do współpracy, zapoznanie się z nowymi trendami i technologiami w branży, znalezienie nowych rozwiązań dla swoich pomysłów i projektów oraz wymiana informacji na poziomie międzynarodowym. Skojarzone ze sobą przedsiębiorstwa spotykały się w sali targowej specjalnie do takich spotkań przygotowanej strefie B2B  oraz na stoiskach targowych wystawców.

Powyższe spotkania zostały współorganizowane w ramach projektu „Świętokrzyskie – hard to pronounce, easy to do business in", który współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 2.4.

 

Data dodania: piątek, 11 maja 2018 cofnij

 

Czytaj więcej http://www.spinno.pl/strona-glowna/1-aktualnosci/1944-strefa-b2b-na-targach-maszbud