« Powrót

Podsumowanie świętokrzyskiej misji gospodarczej na targi w Hanowerze

Podsumowanie świętokrzyskiej misji gospodarczej na targi w Hanowerze

W dniu 29 maja br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego odbyło się spotkanie podsumowujące z uczestnikami misji, na którym przedsiębiorcy podzielili się swoimi wrażeniami z udziału w powyższym wydarzeniu, tj. nawiązanych kontaktów i efektów spotkań B2B, które mają szanse przełożyć się na konkretne sukcesy biznesowe. W dalszej części spotkania dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej – Grzegorz Orawiec przedstawił zebranym założenia wyjazdowej misji gospodarczej do Brna-Wiednia-Bratysławy, dla firm z sektora metalowo-odlewniczego i  zaprosił do składania formularzy aplikacyjnych, które znajdują się na stronie www.coi.sejmik.kielce.pl .

W dniach 22-27 kwietnia br. odbyła się misja wyjazdowa do Hanoweru na największe w Europie  targi przemysłowe Hannower Messe 2018. Uczestniczyli w niej przedstawiciele świętokrzyskich firm z sektora metalowo-odlewniczego, reprezentowani przez następujące podmioty gospodarcze: Iskra Zakład Maszyn i Urządzeń Specjalnych Sp. z o.o., Niltech Sp. J.,  Elkom Trade S.A.,  Aluco Sp. z o.o., Eko-Inż. Sp. J., Zakład Metalowy Gorzelak II Sp. cyw.,  Zakład Automatyki Przemysłowej B.P. Sp. z o.o., Odlewnia żeliwa Ferrum Wodecki Sp. J. W misji wzięli udział także przedstawiciele Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, w postaci misji wyjazdowej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego, na lata 2014-2020, z projektu promocji gospodarczej województwa świętokrzyskiego: „Świętokrzyskie – hard to pronunce, easy to do business in", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Data dodania: środa, 30 maja 2018 cofnij

 

Czytaj więcej http://www.spinno.pl/strona-glowna/1-aktualnosci/1946-podsumowanie-swietokrzyskiej-misji-gospodarczej-na-targi-w-hanowerze