« Powrót

Do wygrania nagrody w konkursie na najlepszy pomysł biznesowy

Kielecki Park Technologiczny prowadzi nabór do udziału w konkursie "Najlepszy pomysł na biznes typu spin off/out". Do wygrania nagrody w łącznej wysokości 50 tysięcy złotych. Na początek wystarczy dobry pomysł, a specjaliści z Parku pomogą ideę zmienić w konkretny biznesplan, który później oceni komisja.

Na nagrody finansowe będą mogły liczyć trzy osoby, których pomysły okażą się najciekawsze, najbardziej kreatywne i będą miały potencjał rynkowy. Zgłaszać mogą się studenci, absolwenci oraz pracownicy naukowi. Zastrzyk finansowy z pewnością pomoże w rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Konkurs będzie miał dwie edycje. Kolejną zaplanowano na przyszły rok, wówczas także przyznane zostaną nagrody w wysokości 50 tysięcy złotych.

Organizacja konkursu "Najlepszy pomysł na biznes typu spin off/out" jest możliwa dzięki realizacji przez Kielecki Park Technologiczny projektu "Biznes Starter" współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Nabór chętnych potrwa do 9 grudnia.

Wystarczy wypełnić fiszkę i zapoznać się z regulaminem, który znajduje się na stronie www.technopark.kielce.pl

Informacji na temat konkursu udziela Małgorzata Chmielewska, tel. 41 278 72 00,

e-mail: malgorzata.chmielewska@technopark.kielce.pl

 

Czytaj więcej http://www.spinno.pl/edukacja/strefa-studenta/601-do-wygrania-nagrody-w-konkursie-na-najlepszy-pomysl-biznesowy