« Powrót

Departament Polityki Regionalnej ogłasza Nabór do Regionalnej Grupy Interesariuszy projektu KEEPON

Departament Polityki Regionalnej ogłasza Nabór do Regionalnej Grupy Interesariuszy projektu KEEPON

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, odpowiedzialny za realizację międzynarodowego projektu partnerskiego pn. „KeepOn – Effective policies for durable and self-sustainable projects in the cultural heritage sector" (Skuteczna polityka regionu dla zapewnienia trwałości i zwiększonej efektywności projektów z sektora dziedzictwa kulturalnego), zaprasza instytucje zainteresowane rozwojem polityki regionu w zakresie obejmującym zagadnienia z obszaru dziedzictwa kulturowego w województwie świętokrzyskim,  do współpracy w ramach Regionalnej Grupy Interesariuszy projektu KeepOn.

Regionalna Grupa Interesariuszy powstanie w celu stworzenia płaszczyzny transparentnego dialogu i współpracy oraz wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy różnymi podmiotami życia społeczno – gospodarczego w regionie świętokrzyskim w ramach planowanych spotkań i wyjazdów tematycznych. Głównym zadaniem Grupy będzie wspieranie działań, związanych z realizacją projektu, ukierunkowanych na efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów dziedzictwa kulturowego w procesie stymulowania rozwoju regionalnego.

Zgłoszenia do udziału w Grupie mogą składać instytucje bezpośrednio zarządzające obiektami/podmiotami w obszarze dziedzictwa kulturowego - zarówno przedstawiciele sektora publicznego jak i prywatnego oraz organizacje i stowarzyszenia pośrednio wspierające politykę regionu w tym zakresie.

Chętne do współpracy w ramach projektu KeepOn instytucje, zapraszamy do wypełnienia i przesłania Formularza zgłoszeniowego do Regionalnej Grupy Interesariuszy projektu KeepOn na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Termin nadesłania zgłoszeń upływa w dniu 30 listopada 2018 r. o godz. 12.00

Po upływie terminu zgłoszeń, przedstawiciele wybranych podmiotów zostaną zaproszeni na I Spotkanie Regionalnej Grupy Interesariuszy, na którym oficjalnie zawiązanie zostanie Partnerstwo na rzecz realizacji projektu KeepOn.

Nabór ma charakter otwarty i na każdym etapie realizacji projektu istnieje możliwość dołączenia do Regionalnej Grupy Interesariuszy.

Formularz zgłoszeniowy grupa bezpośrednia Wielkość: 121.86 KB Formularz zgłoszeniowy grupa pośrednia Wielkość: 119.01 KB

Data dodania: środa, 14 listopada 2018 cofnij

 

Czytaj więcej http://www.spinno.pl/strona-glowna/1-aktualnosci/1968-departament-polityki-regionalnej-oglasza-nabor-do-regionalnej-grupy-interesariuszy-projektu-keepon